Звернення міського голови з нагоди дня народження голови ОУН Євгена Коновальця

Шановні українці! Тернополяни!

14 червня 1891 року народився полковник армії УНР, комендант Української Військової Організації, голова Проводу українських націоналістів та перший голова Організації Українських Націоналістів Євген Коновалець.

Цьому визначному українському державнику випала непроста доля. Він був творцем перших збройних формувань незалежної української республіки. Стояв біля витоків політичної організації, котра відновила Українську державу у 1941 року та створила одну з найбільших народних армій — Українську повстанську армію.

Все життя Євгена Коновальця — це боротьба за добрі цінності та ідеали. Боротьба в умовах, коли інші втратили надію. Боротьба, яка коштувала провідникові ОУН життя.

Євген Коновалець говорив, що націоналісти вміють “ставити вище добро Нації і Організації над свою особу”. Націоналісти завжди починали з малого і діяли тоді, коли суспільство впадало у найбільшу зневіру, подекуди робило помилки. Обирало не тих. На початках — це завжди була меншість, яка сіяла ідею, що зрештою перемагала. Так з ідеї постала незалежна Україна.

Тому слова Провідника для мене завжди були дороговказом у житті. Переконаний його слова мають стати дороговказом для кожного українця.

Тож нехай приклад Євгена Коновальця надихає кожного патріота України. Тих, хто захищає Україну в бою. Тих, хто щодня своєю працею зміцнює українську громаду та українську державу.

Нехай такі приклади додають нам віри у щоденній діяльності і допоможуть здолати ворога та збудувати сильну країну заможних громадян!

Слава Україні!

Героям Слава!

Міський голова Тернополя                           Сергій Надал

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району

Leave a comment

Your email address will not be published.


*