Земля не прощає тим, хто її нищить

Не хочеться проголошувати загальновідомі істини, але, то таки свята правда – найбільше та найдорожче, якщо не безцінне, багатство людства – це земля. Зрештою, і земля не може без людей. Але – за однієї вкрай важливої умови – люди повинні дбати про землю, шанувати її, як матір рідну і передавати землю у дбайливі руки кожного прийдешнього покоління. Саме про це, від серця, говорила українка, інтерв’ю з якою записали “агромайданівці”…

Але є, на жаль, й інші – сумні приклади, коли у гонитві за грошима, окремі «бізнесмени» використовують землю лишень, як засіб для збагачення. Так, зокрема, чинять ділки з агрохолдингу «Мрія», головна контора якого розташована у селі Васильківці Гусятинського району Тернопільщини.

Місцеві люди з обуренням розповідають про байдужість і злочинну безгосподарність псевдоаграріїв, які дурять селян і навіть не спроможні зібрати врожай, що його земля подарувала… Як кажуть: ні собі – ні людям!

А земля, при всій своїй любові до людей, не прощає тим, хто її нищить. Тому, і немає нічого дивного у тому, що безгосподарний агрохолдинг «Мрія» вже доробився до банкрутства.

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району

Leave a comment

Your email address will not be published.


*