З візитом — до дітей з особливими потребами

У Чорткові з робочим візитом побував директор департаменту соціального захисту Тернопільської облдержадміністрації Вадим Боярський. Разом із міським головою Володимиром Шматьком, начальником управління соціального захисту населення, сім’ї та праці Чортківської міської ради Ігорем Грициком обласний керівник відвідав заклади для дітей з особливими потребами – Чортківському комунальному центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів “Дорога в життя” та “Домі милосердя”.

Повідомляє сайт Чортківське Інформаційне Бюро.

Директор центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів “Дорога в життя” Марія Анісенко висловила претензії батьків та працівників центру щодо можливості закриття. Міський голова Володимир Шматько переконливо запевнив, що усі побоювання щодо закриття абсолютно безпідставні. Даний комунальний заклад, що фінансується з міського бюджету, закривати не будуть, адже такі заклади для реабілітації дітей з особливими потребами у нашому місті потрібно розширювати, розвивати, зважаючи на кількість дітей, що потребують таких послуг.

Директор ЗОШ № 6 Тетяна Яремко, яка теж була присутня на зустрічі, описала позитив співпраці такого типу закладу із загальноосвітньою школою: доступність інклюзивного навчання.

Члени робочої групи побували і у “Домі милосердя” для дітей з особливими потребами, що діє при Бучацькій єпархії УГКЦ. Директор Тетяна Дубина провела невеличку екскурсію будинком. Гості оглянули кімнати відпочинку, кабінети логопеда, реабілітолога, масажиста, номери для перебування дітей із інших населених пунктів; дізналися про методику, яку застосовують для виховання, реабілітації малечі. Пані Тетяна ознайомила із загальними принципами фінансування цього закладу — в основному це спонсорські кошти. Усі присутні дійшли до спільної думки: “Дім милосердя” варто зробити комунальним закладом, адже діти з особливими потребами мають бути під опікою місцевої влади.

Згоду на це висловив і преосвященний владика Бучацької єпархії УГКЦ Димитрій Григорак під час зустрічі з міським головою та гостями з Тернополя, адже на кошти меценатів утримати заклад такої потужності нелегко.

Сектор з питань внутрішньої політики і зв’язків з громадськими організаціями та ЗМІ.

Джерело:  Чортківське Інформаційне Бюро.

Читайте также:

У столиці заочно судять Януковича, а у Борщові – селян

Агрохолдинг “Мрія” злякався суду

Під час візиту Прем’єра до Тернополя громадськість та селяни поскаржились на рейдерські дії агрохолдингу “Мрія” та бездіяльність правоохоронних органів

Агрохолдинг «Мрія» займається відвертим криміналом

Гриць Драпак висміяв недолугу «Мрію»

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району

Leave a comment

Your email address will not be published.


*