Володимир Геда: “У Коропці панує дух аристократизму”

Якщо відверто, то 15-тий коропецький турнір пам’яті воїнів-афганців вразив не стільки власне ветеранським футболом, а головно – зустрічами, спілкуванням з цікавими непересічними людьми Монастириського району.

Один із таких співрозмовників – Володимир Геда. Свідомо не станемо зазначати усі його численно-поважні державні посади… Натомість – риторично запитаємо: “Хто на Монастирищині, та й в області, не знає Геду?”. Відповідь вже абсолютно конкретна – “таких майже немає…”.

Володимир Геда – з Монастириська, але дуже добре знає Коропець і високо цінує це містечко.

«Дух аристократизму, інтелігентне українство» – все це про Коропець вустами Геди… Який зізнався, що цей турнір повернув його до молодості…

Принагідно капітан “Дністра” згадав добрими словами славетне футбольне минуле цього краю. Пам’ятним для нього став день, коли він “зробив” хет-трик “закатавши” три м’ячі  у франківські ворота.

До речі, Володимир Геда, перебуваючи , без перебільшення – у  класній фізичній формі, виявився чи не найстаршим гравцем турніру. Бо найстаршим був 63-річний Ігор Дуда. А Геда – на сім місяців молодший…

Як капітан, Володимир Геда привів коропецьку команду «Дністер» до перемоги у турнірі. З рахунком 2-0 коропівчани обійшли бережанську «Лисоню». Бронзу і почесне четверте місце відповідно отримали «Збруч» з Підволочиська і «Ветеран» з Козової.

 

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району

Leave a comment

Your email address will not be published.


*