Віктор Павлік розповів про свій шлях до звання народний артист

Цьогоріч Віктор Павлік став народним артистом України. Як вітали зіркові друзі про це розповів у передачі “Світське життя” на телеканалі 1+1, передає ТЕРНОПІЛЬ СЬОГОДНІ.

“Останні 10 років мене оголошували на концертах народним. На початку я казав, що це не так. Потім махнув рукою. У нас часто мінялися президенти. Тільки підготовлю документи на звання, а тут вже міністри культури мінялися і документи не дійсні. Потім головна адміністрації інший, знову документи не дійсні. Я їх переробляв разів 5 і подумав хай буде воля Божа, – говорить Віктор Павлик. Розповідає, хто з відомих друзів його вітав. – Іво Бобул, Павло Зібров, дзвонили багато друзів, було приємно. Мама плакала від радості щиро. 1998 року, коли я отримав звання Заслуженого артиста, то мамі в село прийшла телеграма від Леоніда Кучми: “Ваш син отримав звання”. Цього разу я подзвонив сам і повідомив їй, що отримав народного”, – говорить Віктор Павлік.

Раніше репер Потап заявив, що відмовиться від звання народного артиста, якщо отримає.

“Я відмовлюся від звання. Дайте народного артиста – я не візьму”, – говорить Потап.

“Для мене це ніколи не мало значання. Потап – народний артист, і я – народний артист, нас і так любить народ, усі. А Потап якось сказав: “Подивись, ти бачила хто в цьому списку? Хто там? Я навіть не знаю цих людей, якісь безкоштовні місця роздають”, – коментує слова колеги Настя Каменських.

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району

Leave a comment

Your email address will not be published.


*