Відомчий медзаклад Тернопільщини відсвяткував 75-літній ювілей

Святковий концерт, символічні подарунки та привітання,  – усе це лунало на адресу працівників Державної установи «Територіальне медичне об’єднання Міністерства внутрішніх справ України по Тернопільській області».

Медперсонал відомчого медзакладу відсвяткував сімдесятип’ятирічний ювілей з нагоди створення їхньої установи.

На святкування запросили не лише діючих працівників, але й пенсіонерів та ветеранів органів внутрішніх справ. Винуватці свята разом з гостями згадали роки служби та молодість.

З вітальним словом до присутніх звернувся начальник Головного управління Нацполіції в Тернопільській області Олександр Богомол.

– Я вас всіх вітаю, бажаю здоров’я. Я обіцяю, що ви завжди матимете підтримку від Головного управління Національної поліції і передаю вам  вітання від всього трудового колективу.

Двадцять сім років життя віддала роботі відомчому медзакладу МВС України Людмила Борисова. З них –  двадцять один рік пропрацювала на посаді начальника центру психіатричної допомоги професійного психофізіологічного відбору. Вона каже, що були різні колективи, іноді було важко. Проте медперсонал поліклініки та лікарні працював з єдиною метою – покращити здоров’я пацієнтів та надати їм висококваліфіковану допомогу.

– Час минає, сьогодні медична служба відрізняється від тієї, яка була багато років тому. Зараз апаратура сучасна, зараз кадри висококваліфіковані, як і тоді були – молоді вчаться в старших, а старші з радістю допомагають. І такий симбіоз досвіду та енергії сприяє тому, щоб у нас все було найкраще.

Сьогодні медзаклад обслуговує більше шістнадцяти тисяч осіб. Це – пенсіонери МВС, особи зі спецзваннями, члени їхніх сімей, вільнонаймані працівники органів внутрішніх справ, військовослужбовці. Лише за 1 зміну поліклініку відвідує 135 пацієнтів.

У 2018 році тут оновили вентиляційну систему в фізіотерапевтичному кабінеті, придбали і ввели в експлуатацію портативні небулайзери, апарати для магнітотерапії, а також отримали  стоматологічну установку з стоматологічним кріслом.

Сьогодні в Територіальному медичному об’єднанні Міністерства внутрішніх справ України по Тернопільській області” впроваджують нові  ультразвукові діагностичні методики.

За роботу та відданість подякував своєму колективу начальник медустанови Михайло Василишин.

–  Ваше вміння і досвід, ваша людяність, безкорисливість, самовідданість зробили професію медика однією з найбільш шанованих в суспільстві. З святом вас, з ювілеєм, а також із прийдешнім Днем медичного працівника. Щастя вам і добра. І нехай ваша робота ніколи не буде для вас обтяжливим обов’язком, а лише приємною місією збереження здоров’я людей.

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району

Leave a comment

Your email address will not be published.


*