Валерій Сеньків: «Людям обіцяють фортеці з піску»

Раді з того, що цікаві люди не оминають, і продовжують приходити до студії коаліції «Агромайдан». Мав розмову з агромайданівцями і капітан громадської ініціативи «Данастріс-альтернатива» Валерій Сеньків – справжній знавець і ентузіаст Дністра та прилеглих до нього земель.

Зрозуміло, що упродовж  дискусії головно йшлося про екологічні проблеми. «Дністровський каньйон – це Червона книга на кожному метрі»…- переконаний Валерій Сеньків, і для капітана та його однодумців каньйон – не тільки сам Дністер, а й усі річки, які у нього впадають. І, на жаль, селяни часто викидають сміття просто до води.

Тут розмова напряму перегукнулась з проблемою, яку ми нещодавно висвітлювали – у селі Товстеньке Чортківського району агрохолдинг «Мрія» відходами свого крохмального заводу – буквально труїть місцевих людей. Була і ще одна спільна тема – у той час, коли «тітушки» фірми «Легіон» б’ють у Тернополі учасників АТО, капітан Валерій Сеньків пропонує фронтовикам та їх сім’ям пільговий відпочинок на Дністрі. Як то мовиться – кожному своє…

Про туристів, які не залишають після себе сміття, про обіцянки-цяцянки для селян і про багато чого іншого у відео коаліції «Агромайдан»:

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району

Leave a comment

Your email address will not be published.


*