В опорній школі на Бережанщині з’явився новий комп’ютерний клас

12 нових комп’ютерів, інтерактивну дошку та проектор передали сьогодні в Потуторську школу. Закуплені вони за рахунок коштів Державної субвенції на розвиток і підтримку опорних шкіл. Аналогічні проекти здійснюються по всій області в рамках реформи децентралізації.
Керівництво школи на новинки покладає великі надії. Ольга Поляк, директор навчального закладу каже, що попереднім комп’ютерам вже півтора десятки років і працювали вони дуже повільно. Тепер же учні зможуть опановувати не тільки інформатику, але й історію, природознавство та інші предмети з використанням інтерактивних методик.

Стратегія розвитку Тернопільщини останніх двох років полягає в тому, щоб все більше уваги приділяти розвитку райцентрів та малих міст. Відтепер у сільських школах умови навчання цілком конкурентні.
Потуторська школа є опорною: школи села Літятин, Жонівка та Посухів входять до її освітнього комплексу. Загалом на дані об’єкти цього року буде виділено близько 3 млн гривень. Кошти вже почали освоювати, а усі ремонтні роботи планують закінчити до кінця 2016 року.

За словами Олега Валова, заступника Голови Тернопільської ОДА, більшість проектів спрямовані на енергозбереження. Саме в Потуторській школі перекриють дах – на це виділено 401 тис. грн з Фонду регіонального розвитку і 80 тис грн складає співфінансування з місцевого бюджету. Окрім того планують замінити газові котли на твердопаливні, встановити нові вікна, утеплити фасад, також має з’явитися сучасний спортивний майданчик.
Урочиста передача нової техніки відбулася за участі керівництва Тернопільської обласної та Бережанської районної держадміністрацій, народного депутата України Тараса Юрика, педколективу та учнів школи.

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району

Leave a comment

Your email address will not be published.


*