Урок для тернопільських поліцейських

Неабияк гучно та скандально прогриміли Тернопільщиною кримінальні події, пов’язані з «діяльністю» харківської юридичної компанії «Легіон», яка начебто надає охоронні послуги агрохолдингу «Мрія». «Начебто» – тому, що насправді гастролери-найманці, спокусившись на гроші гендиректора агрохолдинга Саймона Чернявського, банально відробляють їх, допомагаючи недоброчесним ділкам «Мрії» захоплювати чужі землі та майно, залякувати та шантажувати селян. Зокрема, насилля ще свіже у пам’яті мешканців села Городниця Гусятинського району.

Повідомляє сайт ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО.

«Легіонери» мають зброю і неодноразово використовували її, реалізовуючи свої методи «охоронної діяльності». Мають також бійцівські кулаки, якими нещодавно побили у Тернополі воїна АТО. Щоправда, удаване геройство «охоронників» відразу зникло і вони почали, як зайці, утікати, коли їм вирішили помститись тернопільські патріоти. Тільки поліція «зайців» і врятувала…

Ото ж бо… Врятувала! Натомість мала б, використовуючи свої законні повноваження, жорстко припинити кримінальне свавілля тітушок «Легіону». Але, судячи з усього, тернопільська поліція на чолі з полковником Богомолом, не спроможна на рішучі дії, віддаючи перевагу «кришуванню» відвертих порушників Закону.

Щоб показати недолугим місцевим правоохоронцям, як свій службовий обов’язок виконують їх колеги в інших областях, скористались доречним відеосюжетом, який оприлюднив канал ICTV у програмі «Надзвичайні новини». Подивіться, і зрозумієте, що саме маємо на увазі.

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району

Leave a comment

Your email address will not be published.


*