Урочистості з нагоди Дня працівників сільського господарства

Урочистості з нагоди Дня працівників сільського господарства відбулися 18 листопада в обласному драматичному театрі. Привітали працівників галузі голова обласної державної адміністрації Степан Барна, голова обласної ради Віктор Овчарук та голова Ради сільськогосподарських виробників Тернопільщини Микола Пилипів.
Степан Барна зазначив, що праця сільського трудівника в усі часи була і залишається нелегкою, але дуже важливою та потрібною, бо від неї залежить добробут і благополуччя людей.
«Ваша праця – запорука економічної безпеки нашої області і України загалом. Мені дуже приємно, що жоден з вас не залишається осторонь тих проблем і викликів, які постають перед нами. Про це свідчать навіть недавні події: аграрії не залишилися байдужими, а дали техніку для розчищення наших доріг для снігу. Крім того, ви робили і робите величезний вклад у розвиток обороноздатності нашої країни. З початку проведення АТО аграрії області спрямували понад 15 млн. грн. на підтримку військових. Це і допомога військовослужбовцям, які перебувають у зоні конфлікту, і демобілізованим, а також – матеріальна та моральна підтримка сімей загиблих. Та найголовніше – ви створюєте робочі місця, сплачуєте податки. Так, можна констатувати, що на сільгосппідприємствах заробітна плата – від 5 до 8 тисяч гривень. А це означає, що наші земляки не будуть поневірятися по світах, щоб прогодувати свої родини, а будуть працювати тут, на Тернопіллі, і отримувати гідну зарплатню», – зазначив Степан Барна.

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району

Leave a comment

Your email address will not be published.


*