У вересні на Тернопільщину завітають духовні делегації з 20 країн Європи

На Тернопільщині вже розпочалась підготовка до проведення ХІІІ Конгресу «Marian European Network». Тернопільська обласна державна адміністрація долучилась до цього процесу та активно допомагає в його організації. В рамках міжнародного духовно-суспільного заходу протягом 19-22 вересня до Зарваниці з’їдуться делегації з 20 Марійських Духовних Центрів Європи.

«Як відомо Тернопільська область є духовною колискою Західної України. Одним з найсвятіших місць нашого краю, яке об’єднує греко-католиків, православних та римо-католиків є Зарваниця. Цієї осені тут пройде визначна для нашої області і для нашої держави подія – ХІІІ Конгрес Марійського Європейського Зв’язку. Наша адміністрація завжди підтримуватиме та допомагатиме в проведенні подібних важливих християнських заходів. Адже вони не лише зміцнюють духовність, а й представляють нашу державу на міжнародному рівні», – наголосив Голова Тернопільської ОДА Степан Барна під час зустрічі з Архиєпископом та митрополитом Тернопільсько-Зборівської МДЦ «Зарваниця».

Участь в зустрічі по організації ХІІІ Конгресу «Marian European Network» також взяли заступник голови ТОДА Юрій Юрик, єпископ Теодор та духовенство Тернопільсько-Зборівської архієпархії.

До слова, Марійський Духовний Центр в с.Зарваниці, входить до складу Асоціації Марійських Духовних Центрів, що об’єднує 20 католицьких Центрів всієї Європи. Це християнське об’єднання було засноване в 2003 році та має апробацію і підтримку Ватикану. До його складу входять Святилища таких країн як Німеччина, Бельгія, Швейцарія, Франція, Австрія, Англія тощо.

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району

Leave a comment

Your email address will not be published.


*