У Тернополі відкрили навчально-практичний центр сучасних технологій у ремонті

Йдеться про відкриття спільним українсько-польським лакофарбовим підприємством «Снєжка-Україна» навчально-практичного центру для майбутніх спеціалістів будівничої справи у Тернопільському вищому професійному училищі №4 імені Михайла Паращука.

Повідомляє сайт ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО з посиланням на обласну раду.

Подія зібрала працівників, студентів училища, представників ТМ «Sniezka», керівництво області та міста. Відкривати центр приїхав також генеральний директор компанії «Снєжка – Україна» Марек Павлусь.

Екскурсію по училищу гостям провів директор закладу Іван Грищук.

Для викладацько-учнівського колективу подія переросла у справжнє свято.

У підтримці  обласної ради створення та реалізації таких проектів запевнив голова обласної ради Віктор Овчарук:

«Відкриття навчально-практичного центру «Sniezka» з професій «Маляр», «Столяр» спільно з ТЗОВ «Снєжка – Україна» є прогресивною подією у розвитку системи профтехосвіти області. Адже не секрет, що у сучасних соціально-економічних умовах система професійно-технічної освіти області потребує термінових заходів з метою припинення її руйнації та приведення у відповідність до тих завдань, що постануть перед нею у найближчій перспективі в зв’язку з переходом України на шляхи динамічного інноваційного, високотехнологічного розвитку. Діючі механізми відтворення робітничих ресурсів не повною мірою забезпечують підготовку кваліфікованих робітників відповідно до вимог роботодавців. І причин тут чимало, у тому числі й відсутність сучасної матеріально-технічної бази у навчальних закладах, а також –  низька мотивація молоді до робітничої трудової діяльності. Сьогодні професійно-технічні навчальні заклади передані на місцевий бюджет, попри те, що управління цими закладами залишається за Міністерством освіти і науки України;- на сьогодні не вирішено питання передачі цілісних майнових комплексів ПТУ з державної власності до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області та потребує збільшення фінансування не тільки заробітних плат, а й коштів на технічне переоснащення закладів професійно-технічної освіти.  Ми розуміємо, що у нинішніх непростих умовах для місцевих  бюджетів ця місія непідйомна. Тому сьогоднішня подія є надважливою. Тішить  те, що керівництво та колектив Тернопільського вищого професійно-технічного училища № 4 імені Михайла Паращука активно впроваджує проекти державно-приватного партнерства щодо залучення у навчально-виробничий процес інвестицій бізнесу, про що свідчить сьогоднішнє відкриття навчально-практичного центру «Sniezka». Це дасть можливість навчати учнів, використовуючи інноваційні технології та матеріали, забезпечувати підготовку сучасного висококваліфікованого робітника, конкурентоспроможного на ринку праці. Дуже хотілося б, щоб і інші навчальні заклади брали  з вас приклад. Обласна рада також долучається до підтримки професійно-технічних навчальних закладів. Зокрема, для забезпечення виплати заробітної плати з нарахуваннями педагогічним працівникам професійно-технічних навчальних закладів, які фінансуються за рахунок доходів обласного бюджету, було виділено12 млн.грн. Маю надію, що відкриття таких навчально-практичних центрів стане у нашому краї звичною справою, і спільно ми удосконалюватимемо систему профтехосвіти для забезпечення виробничої сфери області. А вам, шановні майбутні малярі та столярі – усі учні училища бажаю успішно навчатись та досконало оволодіти професією».

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінкa зaстряглa у вікні, кoли викидaлa свoї фекaлії під чaс пoбaчення

Дивні сексуaльні прaктики – збoчення чи прирoдa?

Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь

Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец

Стрілянинa в Лaс-Вегaсі: Стівен Пaддoк встaнoвив кaмери у гoтелі (ВІДЕO)

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району

Leave a comment

Your email address will not be published.


*