У Тернополі відкрили навчально-практичний центр сучасних технологій у ремонті – ЗБОРІВСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО

У Тернополі відкрили навчально-практичний центр сучасних технологій у ремонті

Йдеться про відкриття спільним українсько-польським лакофарбовим підприємством «Снєжка-Україна» навчально-практичного центру для майбутніх спеціалістів будівничої справи у Тернопільському вищому професійному училищі №4 імені Михайла Паращука.

Повідомляє сайт ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО з посиланням на обласну раду.

Подія зібрала працівників, студентів училища, представників ТМ «Sniezka», керівництво області та міста. Відкривати центр приїхав також генеральний директор компанії «Снєжка – Україна» Марек Павлусь.

Екскурсію по училищу гостям провів директор закладу Іван Грищук.

Для викладацько-учнівського колективу подія переросла у справжнє свято.

У підтримці  обласної ради створення та реалізації таких проектів запевнив голова обласної ради Віктор Овчарук:

«Відкриття навчально-практичного центру «Sniezka» з професій «Маляр», «Столяр» спільно з ТЗОВ «Снєжка – Україна» є прогресивною подією у розвитку системи профтехосвіти області. Адже не секрет, що у сучасних соціально-економічних умовах система професійно-технічної освіти області потребує термінових заходів з метою припинення її руйнації та приведення у відповідність до тих завдань, що постануть перед нею у найближчій перспективі в зв’язку з переходом України на шляхи динамічного інноваційного, високотехнологічного розвитку. Діючі механізми відтворення робітничих ресурсів не повною мірою забезпечують підготовку кваліфікованих робітників відповідно до вимог роботодавців. І причин тут чимало, у тому числі й відсутність сучасної матеріально-технічної бази у навчальних закладах, а також –  низька мотивація молоді до робітничої трудової діяльності. Сьогодні професійно-технічні навчальні заклади передані на місцевий бюджет, попри те, що управління цими закладами залишається за Міністерством освіти і науки України;- на сьогодні не вирішено питання передачі цілісних майнових комплексів ПТУ з державної власності до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області та потребує збільшення фінансування не тільки заробітних плат, а й коштів на технічне переоснащення закладів професійно-технічної освіти.  Ми розуміємо, що у нинішніх непростих умовах для місцевих  бюджетів ця місія непідйомна. Тому сьогоднішня подія є надважливою. Тішить  те, що керівництво та колектив Тернопільського вищого професійно-технічного училища № 4 імені Михайла Паращука активно впроваджує проекти державно-приватного партнерства щодо залучення у навчально-виробничий процес інвестицій бізнесу, про що свідчить сьогоднішнє відкриття навчально-практичного центру «Sniezka». Це дасть можливість навчати учнів, використовуючи інноваційні технології та матеріали, забезпечувати підготовку сучасного висококваліфікованого робітника, конкурентоспроможного на ринку праці. Дуже хотілося б, щоб і інші навчальні заклади брали  з вас приклад. Обласна рада також долучається до підтримки професійно-технічних навчальних закладів. Зокрема, для забезпечення виплати заробітної плати з нарахуваннями педагогічним працівникам професійно-технічних навчальних закладів, які фінансуються за рахунок доходів обласного бюджету, було виділено12 млн.грн. Маю надію, що відкриття таких навчально-практичних центрів стане у нашому краї звичною справою, і спільно ми удосконалюватимемо систему профтехосвіти для забезпечення виробничої сфери області. А вам, шановні майбутні малярі та столярі – усі учні училища бажаю успішно навчатись та досконало оволодіти професією».

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінкa зaстряглa у вікні, кoли викидaлa свoї фекaлії під чaс пoбaчення

Дивні сексуaльні прaктики – збoчення чи прирoдa?

Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь

Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец

Стрілянинa в Лaс-Вегaсі: Стівен Пaддoк встaнoвив кaмери у гoтелі (ВІДЕO)

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Росіянин змінив стать заради дружини-лесбіянки

Выбран самый красивый мужчина в мире

Самые ужасные эксперименты над людьми

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

85-летняя модель: “Больше еды люблю только секс!”

Девушку заставили похудеть почти на 100 килограмм

Крупнейший секс-скандал в истории США

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Назван самый сексуальный холостяк Земли

Как снять головную боль за несколько минут?

Как заработать на “лайках” в Instagram

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

“Это так ужасно”, – принц Чарльз о браке с принцессой Дианой

Как заработать миллион, весьма необычные способы

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Leave a comment

Your email address will not be published.


*