У Тернополі представили виставку картин, створених дітьми із зони АТО

В Тернопільському академічному обласному драматичному театрі імені Т. Г. Шевченка жителі Донецької та Луганської областей –  переможці Всеукраїнського конкурсу «Україна очима дітей АТО» – представили свої роботи. 22 картини демонструють те, якою бачать свою Батьківщину діти із зони АТО – з Рубіжного, Лисичанська, Попасної, про це пише Тернопіль Сьогодні з посиланням на Тернопільську ОДА.
Перебуватимуть діти на Тернопільщині до 12 березня. Відтак вирушать до Львова, а звідти – на відпочинок в Карпати. Під час поїздки діти будуть малювати гори, відтак – у планах –  створення виставки «Карпати очима дітей АТО». На Тернопільщині дітей чекає насичена програма: вони відвідають Кременець, замок у Збаражі, Почаїв.
До слова,  метою проекту є оздоровлення та реабілітація дітей із зони АТО новими методами арт-терапії.
На урочисте відкриття виставки завітав заступник голови обласної державної адміністрації Юрій Юрик.
«Сьогодні ми маємо нагоду побачити Україну очима дітей АТО, погляд цих дітей спрямований у майбутнє. 95% творів даної виставки зображують України красивою й мальовничою. Діти з зони АТО – сьогодні, напевно, найбільш вразлива та постраждала категорія, тому хотілося дати їм можливість розкритися та змінити обстановку, побачити іншу країн. Вони пережили не прості останні декілька років, та незважаючи на це все ж залишилися мрійливими і творчими.  У майбутньому ці діти також творитимуть майбутнє України і зараз вони зображують її такою, якою хотіли б її бачити. Подібні заходи утверджують Україну та майбутнє наших поколінь», — зазначив Юрій Юрик.

Джерело: Тернопіль Сьогодні

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району

Leave a comment

Your email address will not be published.


*