У Ланівцях обговорили заходи безпеки під час купального сезону

З початком літа гостро постає питання  запобігання загибелі людей на водних об’єктах району та належної організації відпочинку на них, – зазначив начальник Лановецького районному сектору Управління ДСНС України в Тернопільській області Тарас Попенко під час засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при районній державній адміністрації, яке провів перший заступник голови райдержадміністрації, голова комісії Олександр Батожний.

Повідомляє сайт ЛАНОВЕЦЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО з посиланням на Лановецьку РДА.

З метою здійснення реалізації заходів щодо запобігання загибелі та травмування людей на водних об’єктах району під час купального сезону2017року комісія прийняла рішення: Рекомендувати органам місцевого самоврядування розглянути питання щодо визначення і обладнання місць масового відпочинку на водних об’єктах; органам місцевого самоврядування визначити перелік місць масового відпочинку на водних об’єктах із подальшим його веденням.

Зобов’язати керівників (орендарів, власників, директорів) таких об’єктів привести їх у відповідність вимогам «Правил охорони життя людей на водних об’єктах України».

У випадку систематичного порушення і невиконання Правил охорони життя людей на водних об’єктах розглянути питання про розірвання угод з підприємствами, фізичними особами або орендарями, які відповідають за утримання водних об’єктів. При укладанні договорів оренди на водні об’єкти, на яких можливе влаштування місць масового відпочинку населення, зобов’язувати орендарів влаштовувати відповідні місця.

Джерело: ЛАНОВЕЦЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО.

Читайте также:

У столиці заочно судять Януковича, а у Борщові – селян

Агрохолдинг “Мрія” злякався суду

Під час візиту Прем’єра до Тернополя громадськість та селяни поскаржились на рейдерські дії агрохолдингу “Мрія” та бездіяльність правоохоронних органів

Агрохолдинг «Мрія» займається відвертим криміналом

Гриць Драпак висміяв недолугу «Мрію»

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району

Leave a comment

Your email address will not be published.


*