Тернополем уже ходить вертеп

Вертепні герої на Театральному майдані у Тернополі закликали людей працювати легально. Оскільки лише легальна робота є запорукою отримання пенсії у майбутньому.

Протистояння добра і зла – такий лейтмотив студентського флешмобу. Організував вертеп на економічну тематику Пенсійний фонд разом зі студентами. У такий оригінальний спосіб вони привертали увагу людей до проблеми тіньової зайнятості, пише zz.te.ua, передає ТЕРНОПІЛЬ СЬОГОДНІ.

«Ми знаємо, що у Тернополі зараз дуже поширені зарплати «в конвертах». Людина має пам’ятати, що, отримуючи зарплату «в конвертах», вона втрачає право на пенсію. Спочатку люди не задумуються, але потім проблему важко вирішити. Є багато способів боротьби, але ми тут звертаємося до громадської свідомості. Суть нашої сценки у боротьбі світлих і темних сил. Світлі сили переконують, що слід дотримуватися законодавства, сплачувати податки, працювати легально. Кожен працівник має право вимагати офіційного працевлаштування», – каже співорганізатор заходу, студент Ігор Чорний.

Представники Пенсійного фонду пояснюють: неоформлені працівники ризикують залишитися без права на отримання соціальних пільг та виплат, які гарантує держава при нарахуванні пенсії. Крім цього, передбачена адміністративна відповідальність за нелегальну зайнятість.

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району

Leave a comment

Your email address will not be published.


*