Тернопільські аграрії завершують жнива – ЗБОРІВСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО

Тернопільські аграрії завершують жнива

Область уже намолотила понад 1,2 мільйони тон зерна. Велику лепту у реалізацію продовольчої безпеки краян внесли і депутати обласної ради. Адже серед них чимало аграріїв.

Повідомляє ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО.

Як повідомили у департаменті агропромислового розвитку ТОДА: «Загалом у державі кількість намолоту ранніх зернових становить 35,3 млн. тонн. Наша область перебуває на третьому місці в країні за врожайністю ранніх зернових культур – 49,2 ц/га (центнер на гектар прим. авт.). За урожайністю основної культури – пшениці, область – на 4 місці із 53 ц/га. На сьогоднішній день уже зібрано 72% ранніх зернових культур. Власне, на темпи збирання врожаю деякою мірою вплинули погодні умови, адже на початку літа була низька температура повітря, що не дозволяло зерновим достигати. Таким чином, якщо аналізувати в розрізі районів, то у Підволочиському районі зібрали 89% зернових, у Борщівському – 85-ть. Є також райони, які щойно перейшли за 50%. Що ж стосується врожайності, то в середньому ранні зернові культури по області молотили по 54,5 центнерів на гектар, що на 3,6 центнери більше, ніж торік. Серед лідерів – Теребовлянський та Бучацький райони із 68 ц/га та 62 ц/га відповідно. Щодо врожайності пшениці, то у Бучацькому районі вона становить 64 ц/га, у Гусятинському, Заліщицькому та Підволочиському – 60 ц/га і в Теребовлянському районі – 73 ц/га».

Водночас, варто додати, що у Мінагрополітики назвали найурожайніші області України. Зокрема, найвища врожайність ранніх зернових і зернобобових культур – в господарствах наступних областей: Хмельницької (56,6 ц / га), Івано-Франківської (52,9 ц / га), Тернопільської (49,2 ц / га), Вінницької (49,1 ц / га), Чернівецької
(48,9 )

Про мародерів, політичне майбутнє Садового та порохоботів
 
 
Про філософа Барну, ксенофобію та куму Порошенка
 
 
Про цинізм Порошенка, дружбу з Садовим та дзвінок до Гриценка
 
 

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району

Leave a comment

Your email address will not be published.


*