Ситуація з корупцією погіршилася

Україна опинилася на ­першому місці за рівнем корупції серед 41 країни Європи, Близького Сходу, Індії й Африки. Рейтинг склали в аудиторській компанії “Ернст енд Янг”.

— Україні необхідно рішуче боротися з корупцією. Попри створення нових антикорупційних інститутів, конкретних результатів поки що не досягли, — каже на початку квітня перший заступник директора-розпорядника Міжнародного валютного фонду Девід Ліптон, 63 роки.

“Після створення­ ­Національного ­антикорупційного бюро ситуація з корупцією погіршилася. І це можна було передбачити, — пише у “Фейс­буку” журналіст 51-річний Володимир Бойко. — Ще позаторік зазначав, що так станеться. Адже органи влади в Україні перейшли під оруду злочинних угруповань. Бо скасували нагляд за дотриманням законності в публічно-правовій сфері. Раніше це робила прокуратура. Неефективно, але робила. Скасувати такий нагляд вимагали активісти “Реанімаційного пакету реформ” і “Демальянсу”. В результаті ситуація щодо боротьби з корупцією погіршилася. Оскільки Україна — типова феодальна держава з нерозподіленими гілками влади.

Джерело: gazeta.ua

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району

Leave a comment

Your email address will not be published.


*