Степан Барна зустрівся з тернопільськими регбістами

Під час зустрічі з представниками тернопільського спортивного клубу регбі «Терен» голова Тернопільської ОДА Степан Барна обговорив напрями розвитку та популяризації цього виду спорту в нашій області. Також він привітав гравця клубу «Терен», регбіста Валентина Коваля з отриманням звання майстра спорту міжнародного класу. До речі, Валентин Коваль перший на Тернопільщині, хто отримав це спортивне звання.

Повідомляє сайт ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО.

Як повідомив під час зустрічі начальник управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації Віктор Мацикур, Валентин Коваль – студент-четвертокурсник Тернопільського національного економічного університету. Вихованець Івано-франківської школи регбі, а зараз – гравець спортивного клубу «Терен» та збірної України з регбі. Чемпіон Європи.

«Мені приємно, що в області уже є майстри спорту міжнародного класу з регбі. Адже саме така молодь є гідним представником нашої держави на міжнародній арені. Також приємно відзначити, що все-таки регбі почало розвиватися. І я би хотів, щоби ми напрацювали з вами стратегію співпраці на наступний рік», – підкреслив Степан Барна під час зустрічі з регбістами.

У свою чергу керівник спортивного клубу «Терен» Володимир Крутовський, зазначив, що цей рік дуже продуктивний і для регбі вдалося зробити багато. «Ми проводили чемпіонати області завдяки Віктору Степановичу Мацикуру, проводили від «Молокії» фестивалі регбі, відвідували школи з метою популяризації регбі. Роботу проводимо на громадських засадах і це вже дає свої позитивні результати. Діти цікавляться цим видом спорту і хочуть ним займатися. Зараз в економічному університеті розвивають жіночу команду з регбі, яка вже має перші успіхи і зайняла друге місце у вищій лізі. В майбутньому, сподіваємося, в області буде федерація регбі, що підніме цей вид спорту на значно вищий рівень і буде залучати до нього ще більше молоді», – поінформував Володимир Крутовський.

Відтак, як підсумував Віктор Мацикур, для того, щоб в області розвивався цей вид спорту, у шкільній програмі потрібні модулі уроків фізкультури, потрібно покращити роботу в ДЮСШ, де культивується цей вид, а це Кременецька спортивна школа та обласна ДЮСШ з літніх видів спорту. Крім того, важливо розвивати регбі в університетах, за прикладом економічного, де є успішна жіноча команда.

За результатами зустрічі, домовилися про подальшу співпрацю і підтримку тернопільських регбістів з боку управління фізичної культури та спорту ОДА й самої обласної адміністрації, адже наше майбутнє – за здоровим поколінням.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінкa зaстряглa у вікні, кoли викидaлa свoї фекaлії під чaс пoбaчення

Дивні сексуaльні прaктики – збoчення чи прирoдa?

Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь

Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району

Leave a comment

Your email address will not be published.


*