Степан Барна: За останні два роки ми зробили значний крок у подоланні внутрішньої корупції

За два останні роки на Тернопільщині вдалося зробити дуже багато. Власне, одним із основних досягнень є також подолання внутрішньої корупції. Про це заявив голова Тернопільської ОДА Степан Барна у телепередачі «Акценти тижня», присвяченій його другій річниці перебування на посаді,  про це пише сайт Тернопіль Сьогодні з посиланням на Тернопільську ОДА.

«За два роки нам вдалося досягти чимало в розвитку соціально-економічного життя області. Звичайно, були й труднощі. Перш за все – війна на Сході, яка дається взнаки, коли йдеться про можливість залучення потенційних іноземних інвесторів до роботи. Друга проблема – внутрішня корупція. Щоправда, в області нам уже вдалося її значною мірою подолати. Бачимо це за результатами роботи правоохоронних органів і силових структур, які, лише за останній час, за отримання неправомірної вигоди до відповідальності притягнули керівника місцевої прокуратури, керівника Держгеокадастру області», – наголосив Степан Барна.

Крім того, як він зазначив, з корупцією в області борються на всіх рівнях. Зокрема, тепер усі рішення сесій Тернопільської обласної ради приймаються без жодної корупційної складової, а все тому, що депутати обласної ради налаштовані на вирішення питань області. Перш за все, переконаний Степан Барна, в цьому заслуга й голови обласної ради Віктора Овчарука, й керівників фракцій не залежно від партійної приналежності, які вважають за потрібне чесно й справедливо відстоювати інтереси області.

Джерело: Тернопіль Сьогодні.

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району

Leave a comment

Your email address will not be published.


*