Степан Барна взяв участь у нараді під керівництвом Володимира Гройсмана

Сьогодні, 5 жовтня, відбулася спеціальна селекторна нарада під головуванням Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана. Основна тема – ухвалення Парламентом України пенсійної реформи та готовність областей до її реалізації. Участь у нараді взяв голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна.

Повідомляє сайт ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО з посиланням на ОДА.

Пенсійну реформу необхідно якомога швидше втілити на місцях, щоб усі пенсіонери вже цього місяця змогли отримати перераховані пенсії без затримок, наголосив Прем’єр-міністр.

«Український парламент ухвалив реформу пенсійної системи, її мета – створення справедливої системи пенсійного забезпечення. Маємо рекордну кількість голосів «за», і зараз ми переходимо до практичного впровадження рішень. Це масштабна робота, яку треба провести в стислі терміни. Просив би організувати належним чином роботу, повідомити кожному пенсіонеру про розмір підвищеної пенсії та зробити перерахунки коштів за жовтень. Нагадую, що ми вводимо автоматичну індексацію пенсій щороку.  І з жовтня мінімальна пенсія становить – 1452 грн», – підкреслив Володимир Гройсман.

Також Глава Уряду акцентував на проблемі детінізації заробітної плати та закликав роботодавців працювати прозоро і сплачувати податки.

Під час селекторної наради до голів обласних адміністрацій звернувся і Міністр соціальної політики України Андрія Рева. Він розповів про правила перерахунку пенсій, а також наголосив, що пенсійна реформа не призведе до інфляційних процесів та не несе підвищення цін на товари.

Про те, що запланований перерахунок пенсій є наймасштабнішим за історію незалежної України зазначив Голова Пенсійного фонду Олексій Зарудний. Він запевнив, що питання перерахунків на постійному контролі. За його словами, пенсіонери, які встигнуть отримати пенсію за попередніми підрахунками, одержать доплату до 25 жовтня.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінкa зaстряглa у вікні, кoли викидaлa свoї фекaлії під чaс пoбaчення

Дивні сексуaльні прaктики – збoчення чи прирoдa?

Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь

Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец

Стрілянина в Лас-Вегасі: Стівен Паддок встановив камери у готелі (ВІДЕО)

 

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району

Leave a comment

Your email address will not be published.


*