Степан Барна: Тернопільська область відкрита для нових міжнародних зав’язків

Тернопільщина продовжить активно розвивати міжнародну співпрацю, про це заявив голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна під час зустрічі з керівником апарату Верховної Ради Автономної Республіки Аджарія Рамазом Болквадзе.

В рамках візиту були обговорені подальші кроки співпраці між грузинською стороною та керівництвом області.

«Вже в найближчому часі ми підтримуватимемо контакти між Парламентом Аджарії та Тернопільською обласною держадміністрацією. Першою пропозицією від нашої сторони стане проведення найближчим часом днів Аджарії в області. Вірю, що наша співпраця буде взаємовигідною і зможе посприяти розвитку економічної сфери обох наших країн», – наголосив очільник Тернопільщини.

Крім того, під час зустрічі Рамаз Болквадзе привітав Україну та жителів Тернопільщини із відзначенням 25-ї річниці Незалежності України. В свою чергу Степан Барна запросив керівника апарату Верховної Ради Аджарії відвідати урочисте святкування, яке відбудеться завтра на горі Боні у м. Кременець.

За останні декілька років – це вже третій офіційний візит представників влади Автономної Республіки Аджарія на Тернопільщину.

У зустрічі також взяли участь голова Тернопільської обласної ради Віктор Овчарук, заступник голови облради Любомир Крупа, керуючий справами  виконавчого апарату облради, керівники структурних підрозділів.

 

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району

Leave a comment

Your email address will not be published.


*