Степан Барна: Порядок має бути всюди, а ми повинні зберігати єдність

Голова Тернопільської обласної державної адміністрації прокоментував події, що відбулися в ніч на 14 березня під стінами адмінбудівлі обласної ради, про це пише сайт Тернопіль Сьогодні з посиланням на Тернопільську ОДА.

«По-перше, ніколи не боявся спілкуватися з людьми. Поважаю право кожного громадянина на мирний протест. Категорично відкидаю будь-які форми силового протистояння, які можуть мати місце на території області та України. Стою на позиції територіальної цілісності нашої Держави і неухильного виконання норм Конституції», – зазначив Степан Барна.

Щодо нічних подій під будівлею на вул.Грушевського, голова ОДА зазначив, що мав спілкування з громадськими активістами, представниками різних депутатських фракцій, які представлені в Тернопільській обласній раді. «Стою на тій позиції, що ми сьогодні маємо зберігати єдність, робити все для того, щоб не відбувалося розхитування ситуації в країні», – підкреслив Степан Барна.

Також він повідомив, що мав розмову з Адміністрацією Президента, і усі учасники блокування звільнені, і відповідно причин для того, щоб викликати якісь хвилювання немає.

«Водночас хочу зауважити, що в процесі було виявлено більше шести власників одиниць зброї. Сьогодні навіть на території, де проходить антитерористична операція забороняється носіння зброї. Тим більше на мирних територіях та там, де є скупчення людей. Тому порядок має бути всюди, незалежно території, де відбувається подія», – додав Степан Барна.

Нагадаємо, в ніч з 13 на 14 березня громадські активісти під керівництвом ВО «Автомайдан» палили шини на вул.Грушевського під стінами приміщення облради. Голова Тернопільської обласної адміністрації Степан Барна прийшов до протестуючих.

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району

Leave a comment

Your email address will not be published.


*