Степан Барна особисто виїхав на дорогу М-19, щоб перевірити якість ремонтних робіт

Стратегічні автошляхи, які відкривають міжнародні транспортні коридори через територію Тернопільської області – у 2017 році пріоритетний напрямок у сфері розвитку інфраструктури. Про це неодноразово заявляв голова Тернопільської ОДА Степан Барна, про це пише сайт Тернопіль Сьогодні з посиланням на Тернопільську ОДА.
Однією із таких доріг є: М-19 (Доманове-Ковель-Чернівці-Тереблече). Ремонтувати цей автошлях розпочали минулого року, пізніше роботи не проводилися в зв’язку із несприятливими погодними умовами. Завдання, яке ставить перед дорожниками на цей рік голова Тернопільської ОДА Степан Барна – дорога має бути якісною від Тернополя до межі із Рівненською областю. Як ведуться роботи – днями він перевірив особисто. На сьогоднішній день 8 км вже зроблено, попереду ще близько 40 км.
За словами Степана Барни, уряд допоможе Тернопільщині – передбачається, що на ремонт цього шляхопроводу ми отримаємо близько 450 млн грн.
«Дорога М-19 – це один із ключових автошляхів. Вона сполучає Тернопіль не лише з Києвом, але нею їдуть до Білорусі, Польщі, Румунії. Тому важливо, щоб ми працювали в цьому напрямку максимально оперативно. При стабільному фінансуванні в межах 450 млн грн, які було обіцяно Міністерством інфраструктури, ми маємо намір забезпечити реалізацію даного проекту до кінця нинішнього року. В рамках проекту передбачається невелика реконструкція об’їзної дороги м.Кременець», – зазначив Степан Барна.
Очільник краю повідомив, що перший транш у 250 млн грн Тернопільщина вже отримала. Водночас планується, що на ремонт доріг будуть залучатися також кошти від перевиконання митного збору – за попереднім прогнозом сума має скласти близько 60-90 млн грн.
«Я сподіваюся, що нам вдасться знайти спільну мову з підприємцями, які зареєстровані в Тернопільській області, але до цього часу розмитнювалися в інших областях – і переконати їх надати перевагу нашій митниці. Таким чином, це буде спільна робота на користь і розвиток нашого краю», – зазначив Степан Барна.
Нагадаємо також, в зв’язку із сезонним відновленням ремонтних робіт на дорогах Тернопільщини, голова ОДА закликав громадськість та активістів контролювати процес і вчасно повідомляти про факти порушень, зловживань чи недоцільного використання ресурсу.

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району

Leave a comment

Your email address will not be published.


*