Степан Барна: «Наше завдання – максимально налагодити комунікацію між бізнесом та владою»

Найважливіше в роботі органів державної влади – не заважати. На цьому наголосив голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна під час конференції «Бізнес та влада: ефективний діалог заради розвитку підприємництва та торгівлі».

Повідомляє сайт Тернопіль Сьогодні з посиланням на Тернопільську ОДА.

За словами очільника області, такі зустрічі проводяться регулярно, адже безпосереднє спілкування з представниками бізнесу є надзвичайно важливим. «Моє завдання як голови адміністрації – максимально налагодити горизонтальну комунікацію між органами влади та бізнесом. Це допоможе відчути потенційну проблематику та отримати хороші умови для розвитку бізнесу», – наголосив Степан Барна.
Також він акцентував увагу на важливості створення прозорих принципів реалізації бізнес-проектів. Власне, завдяки яким за підсумками минулого року, до сектору економіки краю надійшов 161 мільйон доларів.
Одну з важливих ролей взаємодії між бізнесом та владою відіграють Центри надання адміністративних послуг. «Сьогодні система ЦНАПів є розгалуженою і суб’єктам підприємницької діяльності надається близько сотні послуг. Ми будемо й надалі працювати над збільшенням кількості таких центрів – цього року плануємо створити щонайменше п’ять в об’єднаних територіальних громадах. Наше завдання – мінімізувати людський фактор впливу на процес прийняття рішень, щоб бізнес отримував послуги в органах державної влади через інтернет», – підкреслив Степан Барна.
Водночас він зауважив, що цьогоріч Тернопільщина вперше долучилася до реалізації проекту з перевиконання митного збору. Завдяки цьому до місцевого бюджету надходить 50% коштів від митного перевиконання, які спрямовують на будівництво автошляхів. «Ми проводимо активні переговори з органами місцевого самоврядування та представниками влади, щоб стимулювали суб’єктів підприємницької діяльності розмитнювати товари на території Тернопільської області. Це дозволить залучити більше коштів від перевиконання митного збору», – зазначив Степан Барна.
За його словами, на сьогодні Тернопільщина отримала близько 50 мільйонів гривень завдяки митному перевиконанню, з яких 40 мільйонів гривень вже спрямовано на будівництво магістральної дороги «Тернопіль-Дубно».

 

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району

Leave a comment

Your email address will not be published.


*