Степан Барна: Ми відкриті до співпраці із бізнесом і чекаємо, що ці кроки будуть взаємними

Створюючи ліберальні передумови для розвитку бізнесу в Тернопільській області, маємо залишати за собою й право здійснювати контроль за дотриманням законодавства про працю. На цьому наголосив голова Тернопільської ОДА Степан Барна під час програми «Акценти тижня», що виходить щочетверга на телеканалі «ТТБ» о 18.30.

Повідомляє сайт Тернопіль Сьогодні з посиланням на Тернопільську ОДА.

«Уже можемо говорити про те, що нам вдалося створити в області умови для оптимальної роботи кожного підприємця, а це відповідно впливає на добрі показники у загальній статистиці по Україні. Зокрема, одним із таких показників є те, що за темпами надходжень по загальному фонду, за підсумками першого кварталу, Тернопільська область має перевиконання 149%. Тож за цими показниками у нас перше місце в Україні», – зазначив Степан Барна.

Водночас, він підкреслив, що за чотири місяці 2017 року в області зареєструвалися 2 378 новостворених суб’єктів господарювання. З них 190 юридичних осіб і 2 188 фізичних осіб.

«Динаміка показує наступне: за цей період відкрилося більше підприємств, ніж закрилося «сплячих» фізичних осіб підприємців. А відтак сьогодні на території області здійснюють діяльність майже 5 тисяч суб’єктів господарювання. Це лише ще один доказ того, що ми працюємо над створенням сприятливих умов для бізнесу. І я чекаю, що ці кроки будуть взаємними. Адже найважливішим інструментом щодо створення сприятливих умов для ведення бізнесу є співпраця», – зауважив очільник області.

Джерело:  Тернопіль Сьогодні.

Читайте также:

У столиці заочно судять Януковича, а у Борщові – селян

Агрохолдинг “Мрія” злякався суду

Під час візиту Прем’єра до Тернополя громадськість та селяни поскаржились на рейдерські дії агрохолдингу “Мрія” та бездіяльність правоохоронних органів

Агрохолдинг «Мрія» займається відвертим криміналом

Гриць Драпак висміяв недолугу «Мрію»

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району

Leave a comment

Your email address will not be published.


*