Сергій Білий: “Олігархи знищують селян”

Черговим гостем студії коаліції «Агромайдан» був відомий громадський активіст Сергій Білий. Він відверто не приховував своєї принципової позиції – на нинішній момент, з нинішнім законодавством і політично-економічною ситуацією, жодним чином не можна дозволяти продаж земель сільськогосподарського призначення.

Гість студії Білий переконаний, що олігархи-латифундисти, користуючись юридичною безграмотністю простих людей, укладаючи з ними угоди оренди земельних паїв, свідомо включають до цих документів хитромудрі «пунктики», які в результаті перетворюють селян на безправних рабів. Багатіїв цікавлять тільки гроші. І заради них, вони готові (і роблять це) знищити і села, і тих, хто там живе.

Упродовж студійної дискусії йшлося і про війну на східному фронті. Сергій Білий високо оцінив роль добровольців у захисті держави. Мовляв, Порошенко теж визнав, що, якби не мужність добровольців у перші місяці війни, то москалі вже і до Львова могли би дійти…

Зрештою, пропонуємо подивитись і послухати повний виклад розмови «Агромайдану» з громадський активістом Сергієм Білим.

Від себе додамо – видається, що в нинішньому земельному «безпрєдєлі», тільки добровольці, загартовані військовими діями,  і можуть захистити селян від зухвалих агроділків Таких, наприклад, як агрохолдинг «Мрія» та його  тітушкові «легіони».

 

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району

Leave a comment

Your email address will not be published.


*