Розпочалися публічні звітування керівників закладів освіти Тернопільської громади – ЗБОРІВСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО

Розпочалися публічні звітування керівників закладів освіти Тернопільської громади

З 14 травня у Тернопільській міській територіальній громаді розпочалися звітування керівників закладів освіти про свою діяльність перед педагогічним колективом та громадськістю.

Звітування відбувається відповідно до затвердженого графіку.

 

Графік проведення звітування керівників закладів освіти у 2019 році

  

№ п/п

Дата проведення

Час проведення

Назва закладу та місце проведення

Місце проведення

  1.  

14.05.2019

18.00

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №25

 

Будинок культури

16.05.2019

17.00

Тернопільський заклад дошкільної освіти  № 20

 

Музичний зал

17.00

Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №17 імені Володимира Вихруща з поглибленим вивченням іноземних мов

 

Актова зала

18.00

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №22

 

Актова зала

18.00

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів  №27  ім. Віктора Гурняка

 

Актова зала

17.05.2019

13.00

Тернопільська спеціальна загальноосвітня школа

 

Актова зала

21.05.2019

14.00

Тернопільський заклад дошкільної освіти  № 27

 

Музичний зал

17.00

ТНВК «Школа-колегіум Патріарха Йосифа Сліпого»

 

Актова зала

22.05.2019

15.00

Тернопільський навчально-виховний комплекс № 32

 

Музичний зал

16.00

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4

 

Актова зала

18.00

ТНВК «Загальноосвітня школа I-III ступенів – правовий ліцей №2»

 

Актова зала

18.00

Тернопільський навчально-виховний комплекс «Школа-ліцей» №6 ім. Н. Яремчука

 

Актова зала

18.00

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10

 

Актова зала

18.00

Тернопільський навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа I-II ступенів №30»

 

Актова зала

23.05.2019

13.15

Тернопільський заклад дошкільної освіти  № 10

 

Музичний зал

18.00

Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3

з поглибленим вивченням іноземних мов

 

Актова зала ТНЕУ

 

18.00

Комунальний заклад Тернопільської міської ради «Дитяча хорова школа «Зоринка» імені Ізидора Доскоча»

 

вул. Грушевського, 2а,

навчальна аудиторія

24.05.2019

13.00

Тернопільський заклад дошкільної освіти  № 8

 

Музичний зал

13.00

Чернихівська ЗОШ І-ІІІст.

 

Актова зала

17.00

Тернопільський заклад дошкільної освіти  № 29

 

Музичний зал

27.05.2019

 

10.00

Тернопільська школа допризовної підготовки

 

вул.Багата,7

навчальний кабінет

13.30

Тернопільський заклад дошкільної освіти  № 11

 

Музичний зал

13.30

Тернопільський заклад дошкільної освіти  № 37

 

Музичний зал

17.00

Тернопільський заклад дошкільної освіти  № 33

 

Музичний зал

17.00

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11

 

Актова зала

17.00

Тернопільський ліцей № 21 спеціалізована мистецька школа імені Ігоря Герети

 

Актова зала

17.00

Тернопільський педагогічний ліцей спортивного профілю

 

ТНПУ  ім. В.Гнатюка

аудиторія №171

28.05.2019

17.00

Тернопільський заклад дошкільної освіти  № 3

 

Музичний зал

17.00

Тернопільський заклад дошкільної освіти  № 17

 

Музичний зал

17.00

Тернопільський заклад дошкільної освіти  № 13

 

Музичний зал

15.00

Тернопільський навчально-виховний комплекс № 35

 

Музичний зал

18.00

ТНВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-економічний ліцей №9 імені Іванни Блажкевич»

 

Актова зала

18.00

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів  №16 ім. В. Левицького

 

Актова зала

18.00

Гімназія «Гармонія» Галицького коледжу

 

Актова зала

18.30

ТНВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-медичний ліцей №15»

 

Актова зала

29.05.2019

17.00

Тернопільський заклад дошкільної освіти  № 15

 

Музичний зал

15.00

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №19

 

Актова зала

15.30

Комунальний заклад «Станція юних техніків»

 

вул. Київська,3а

Актова зала

17.30

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів  №14 ім. Б. Лепкого

 

Актова зала

17.30

Тернопільська спеціалізована загальноосвітня школа І ступеня повного дня з поглибленим вивченням іноземних мов

 

Актова зала

18.00

Тернопільська Українська гімназія ім. І.Франка

 

Актова зала

30.05.2019

15.00

Тернопільський заклад дошкільної освіти  № 4

 

Музичний зал

15.00

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №26

 

Каб. №203

13.00

Кобзарівська ЗОШ І-ІІІст.

 

Актова зала

31.05.2019

15.00

Тернопільський заклад дошкільної освіти № 22

 

Музичний зал

17.00

Тернопільський заклад дошкільної освіти  № 34

 

Музичний зал

17.00

Тернопільський навчально-виховний комплекс № 28

 

Музичний зал

04.06.2019

17.00

Тернопільський навчально-виховний комплекс № 7

 

Музичний зал

18.00

Тернопільська спеціалізована загальноосвітня школа І ступеня повного дня з поглибленим вивченням основ економіки

 

Актова зала

05.06.2019

13.30

Тернопільський заклад дошкільної освіти № 25

 

Музичний зал

18.00

Тернопільська загальноосвітня школа I-III ступенів №13

ім. Андрія Юркевича

 

Актова зала

06.06.2019

17.00

Тернопільський заклад дошкільної освіти  № 30

 

Музичний зал

17.00

Комунальний заклад Тернопільської міської ради «Центр творчості дітей та юнацтва»

 

вул.Грушевського,2а,

навчальна аудиторія

11.06.2019

17.00

Тернопільський заклад дошкільної освіти  № 21

 

Музичний зал

 

17.00

Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №7 з поглибленим вивченням іноземних мов

 

Актова зала

12.06.2019

12.00

Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням іноземних мов

 

Актова зала

17.00

Тернопільський заклад дошкільної освіти  № 2

 

Музичний зал

17.00

Комунальний заклад Тернопільської міської ради «Школа народних ремесел»

 

вул.Новий Світ,13

13.06.2019

17.00

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №24

 

Актова зала

18.00

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №8

 

Актова зала

18.00

Тернопільська класична гімназія

 

Актова зала

14.06.2019

10.00

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №18

 

Актова зала

13.30

Тернопільський заклад дошкільної освіти  № 19

 

Музичний зал

16.30

Тернопільський заклад дошкільної освіти  № 9

 

Музичний зал

15.06.2019

15.30

ДПТНЗ «Тернопільське вище професійне училище ресторанного сервісу і торгівлі»

 

Актова зала

17.06.2019

16.00

ДПТНЗ «Тернопільське вище професійне училище сфери послуг та туризму»

 

Актова зала

18.06.2019

14.00

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №28

 

Актова зала

19.06.2019

15.45

Тернопільське вище професійне училище №4 ім. М.Паращука

 

Актова зала

20.06.2019

16.30

Тернопільський заклад дошкільної освіти  № 18

 

Музичний зал

17.00

Тернопільський заклад дошкільної освіти  № 6

 

Музичний зал

15.00

ДНЗ «Тернопільський ЦПТО»

 

Актова зала

23.06.2019

13.00

Курівецька ЗОШ І-ІІст.ім. М.Бенцаля

 

Актова зала

24.06.2019

15.00

ДНЗ «Тернопільське вище професійне училище технологій та дизайну»

 

Актова зала

18.00

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №20 імені Руслана Муляра

 

Актова зала

25.06.2019

18.00

Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов

 

Актова зала

26.06.2019

11.00

Тернопільський заклад дошкільної освіти  № 16

 

Музичний зал

13.00

Тернопільський заклад дошкільної освіти  № 14

 

Музичний зал

16.30

Тернопільський заклад дошкільної освіти  № 36

 

Музичний зал

18.00

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №23

 

Актова зала

27.06.2019

10.00

Технічний коледж Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя

 

Актова зала

16.30

Тернопільський заклад дошкільної освіти  № 16

 

Музичний зал

17.00

Тернопільський заклад дошкільної освіти  № 31

 

Музичний зал

01.07.2019

14.00

Галицький коледж ім. В. Чорновола

 

Актова зала

08.07.2019

13.30

Тернопільський заклад дошкільної освіти  № 23

 

Музичний зал

09.07.2019

17.00

Тернопільський заклад дошкільної освіти  № 5

 

Музичний зал

11.07.2019

13.00

Тернопільський заклад дошкільної освіти  № 1

 

Музичний зал

17.30

Тернопільський заклад дошкільної освіти  № 24

 

Музичний зал

23.07.2019

13.00

Тернопільський заклад дошкільної освіти  № 38

 

Музичний зал

31.07.2019

13.00

Тернопільський заклад дошкільної освіти  № 12

 

Музичний зал
Про мародерів, політичне майбутнє Садового та порохоботів
 
 
Про філософа Барну, ксенофобію та куму Порошенка
 
 
Про цинізм Порошенка, дружбу з Садовим та дзвінок до Гриценка
 
 

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району

Leave a comment

Your email address will not be published.


*