Небезпечні «легіони» України

Є в Україні така собі – харківська юридична компанія «Легіон», яку очолює Владислав Безрук. Відразу ж застережемо: не обманюйтесь гучно-солідною вивіскою цієї фірми. Насправді – це звичайні найманці-тітушки, які, вдаючи з себе охоронців, надають сумнівні послуги тим бізнесменам, які мають намір провертати сумнівні оборудки.

Повідомляє сайт ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО.

Неабияк «відзначився» заїжджий «Легіон» і на Тернопільщині, куди його покликав Саймон Чернявський – генеральний директор агрохолдингу «Мрія». Нібито для того, аби охороняти агрохолдинг. А направду – щоб чинити на теренах області справжній кримінальний «безпрєдєл». Що «Легіон», за гроші Чернявського», і робив.

Саме бійці «Легіону», погрожуючи і застосовуючи зброю, вдаючись до погроз, шантажу і відвертого насилля, «допомагали» скандальному агрохолдингу відбирати у селян землю, нищити посіви людей, здійснювати рейдерські захоплення чужого майна. Саме «легіонівці» причетні до побиття у Тернополі учасника АТО. Саме харківські «охоронці», відстрілюючись, утікали від місцевих месників і мало не спричинили криваві масові заворушення.

Що ще мають вчудити на Тернопільщині найманці, щоб головний поліціянт області Олександр Богомол перестав їх відверто “кришувати”?

Що уявляють з себе подібні «Легіону» озброєні структури? Яку небезпеку вони несуть громадянам і українському суспільству загалом? Хто «породив» цих псевдоохоронців, і як тепер їх позбутись? Якої шкоди різні «легіони» спричиняють державній монополії на силові методи захисту правопорядку? Відповідь на це запитання дасть відеосюжет, який зпродукували наші колеги з програми “Надзвичайні новини”. Пропонуємо дивитись з позначки – 5 хвилин 12 секунд.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Интервью Ксении Сoбчaк с Aлексеем Нaвaльным взoрвaлo сеть: “Чтo Вы несете, Ксения?”

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Рoсіянин змінив стaть зaрaди дружини-лесбіянки

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району

Leave a comment

Your email address will not be published.


*