Наступ на Дністер триває і продовжується

Всесвітньовідома українська перлина – річка Дністер – не лише викликає захоплення, а й, на жаль, потерпає від екологічних зловмисників. Потерпає вже зараз і, не виключено, страждатиме у перспективі.

В одній з критичних публікацій ми вже розповідали про ганебну ситуацію, яка склалась у селі Товстеньке Чортківського району Тернопільщини. Там крохмальний завод, який належить давньому ворогу природи – агрохолдингу «Мрія», труїть шкідливими відходами виробництва і місцевих людей, і воду ріки Збруч, з якої крохмальна отрута потрапляє вже у Дністер.

Насувається на Дністер й ще одна біда. З боку недоброзичливців ПАТ «Укргідроенерго», які задумали збудувати на річці каскад гідроелектростанцій. Шалений спротив цій екологічній афері чинять активісти на тільки Тернопільської області, а й всієї України. Долучаються до протестів і закордонні фахівці. Маючи безліч конкретних і переконливих аргументів, всі в один голос заявляють: якщо ГЕС будуть збудовані – Дністер загине, а разом з ним і землі, які будуть затоплені.

Учасники коаліції «Агромайдан», здійснюючи агітаційно-протестний сплав Дністром, зустрічались з багатьма людьми, які приєднались до антиГЕСівського спротиву. Одним із співрозмовників, який щиро вболіває за рідну природу, став депутат міської ради Заліщиків Ігор Дутка. Він вважає, що боротьбу за порятунок Дністра треба взагалі починати з Карпат, де продовжують безконтрольно вирубувати ліси. Подробиці – у відео.

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району

Leave a comment

Your email address will not be published.


*