На Тернопільщині побільшало учасників учнівських олімпіад

Упродовж навчального року в олімпіадах з навчальних предметів у І – ІІІ етапах взяли участь 120 019 учнів загальноосвітніх шкіл, ліцеїв, гімназій, колегіумів, спеціалізованих шкіл і класів з поглибленим вивченням окремих предметів, учнів професійно – технічних навчальних закладів (що на 4 131 учня більше, ніж у попередній рік). Про це повідомила заступник директора ТОКІППО Ольга Когут під час розширеного засідання колегії управління освіти і науки облдержадміністрації, що відбулося 25 квітня,  про це пише сайт Тернопіль Сьогодні з посиланням на Тернопільську ОДА.
У засіданні взяли участь керівники та працівники органів управління освітою райдержадміністрацій, Бережанської, Кременецької, Тернопільської, Чортківської міських рад, а також об’єднаних територіальних громад та їхніх методичних служб, обласних комунальних установ і закладів освіти, професійно-технічних навчальних закладів.
«Згідно загального рейтингу команд районів (міст), учасників у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад найвищий показник має м. Тернопіль (51,62), – Кременецький (27,32), Гусятинський,(19,24), м.Чортків (18,09), Козівський (17,74), Борщівський (14, 29). Щодо результативності виступів учнів, які навчаються в закладах нового типу, лідером став Кременецький ліцей імені У.Самчука із показником – 30 переможців», — повідомила Ольга Когут.
За її словами, щорічну високу результативність демонструють Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3 з поглибленим вивченням іноземних мов, Чортківська гімназія імені Маркіяна Шашкевича, Тернопільська Українська гімназія ім. І.Франка, Теребовлянський НВК Тернопільської обласної ради, Тернопільський технічний ліцей, а також гімназії – Заліщицька, Козівська імені В.Герети та спеціалізована школа з поглибленим вивченням іноземних мов смт Залізці Зборівського району.

Джерело: Тернопіль Сьогодні.

Читайте также:

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

Назван самый сексуальный холостяк Земли

57-летняя модель удивила своими формами

Как снять головную боль за несколько минут?

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району

Leave a comment

Your email address will not be published.


*