Михайло Семків: «Агрохолдинги хочуть бачити нас батраками»

Коаліція «Агромайдан» продовжує активно працювати і набутий досвід показує, що проблеми землі – є аж ніяк не вузькопрофесійними. Вони цікавлять практично всіх, бо земля, і справді – джерело нашого існування.

Про це, зокрема, у студії «Агромайдану» говорив тернопільський лікар Михайло Семків. Упродовж дискусії йшлося про методи використання земельних ресурсів, чи роблять це люди собі на користь (а так мало би бути), чи – собі на зло? Земля повинна бути здоровою і плодючою, але, на жаль, – констатує пан Михайло – екологія зараз дуже мало враховується, а головно все спрямовано на виробництво і прибутки…

Тут ми принагідно згадали нещодавню публікацію коаліції про те, як у селі Товстеньке Чортківського району, агрохолдинг «Мрія» отруює землю і людей відходами крохмального заводу.

Як багатолітній учасник Української Національної Самооборони, висловив Михайло Семків свою принципово-негативну позицію і з приводу ганебного випадку, коли найманці-охоронці фірми «Легіон» побили у Тернополі учасника АТО.

Про те, як промислові корпорації «пресують» людей, чому агрохолдинги не бачать нас власниками землі і ще про багато чого іншого – дізнаєтесь, подивившись відеозапис розмови, який пропонуємо Вашій увазі:

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району

Leave a comment

Your email address will not be published.


*