«Мрія» пішла війною проти пайовиків

Не змирився агрохолдинг «Мрія» із тим, що люди у селі Цигани Борщівського району обрали інші компанії для обробітку землі.
Повідомляє сайт БОРЩІВСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО, з посиланням на Майдан.

Через два роки після закінчення своїх договорів, вирішили перейти дорогу і підприємцям, і людям. Так, подали на селян у суд, бо нібито мали намір продовжити договори, хоча про це і не попередили. Тепер мешканці Циган змушені оббивати пороги суду, а серед них є і літні люди, яким вже важко пересуватися, як наприклад, тесть відомого гумориста Гриця Драпака.

– У мене тесть проживає у Борщівському районі, село Цигани, йому зараз 83 роки і проблема дуже велика, бо діда тягають в суди, по-перше, йому важко пересуватися, це старша людина, це завдає багато мороки. Людина віддала свої паї чесно, тепер перейшов у другу фірму, тому що йому там ніхто попередження не давав, ніяких письмових паперів не було, що продовжують договір оренди. Я свідок, я допомагаю йому з усіма паперами. Люди їх («Мрії» – авт.) просто не хочуть. Це непорядні люди, які хочуть на чиїмсь горбу заробити, – обурюється Гриць Драпак.
Окрім того артист зауважує, що суди займають багато часу, якого у працьовитих людей із села і так небагато. Окрім того, наше суспільство не є юридично грамотним, а про те, що мешканці сіл не мають коштів на адвокатів – взагалі мови немає.
– Я думаю правоохоронні органи повинні мають втрутитися в міру своїх посадових обов’язків. Вони повинні прийти і сказати: Хлопці, не лізьте, не чіпайте. А вони («Мрія» – авт.) так: один суд програють – подають у другий, апеляції, ті інстанції і ті інстанції, а в людей – морока, людям голова болить. А їм треба працювати, бо як не будуть працювати – не будуть мати що їсти, – говорить артист.

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району

Leave a comment

Your email address will not be published.


*