«Мрія» доробилась до банкрутства

Комбінатор Остап Бендер питав у Шури Балаганова: «Скільки тобі потрібно для повного щастя?». А от, якби селян Тернопільщини запитати: «Чого вам бракує для повного щастя?», то вони б, без сумніву, відповіли – «Щоб нарешті залишили нас у спокої  комбінатори – махінатори агрохолдингу «Мрія».

Повідомляє ТЕРНОПІЛЬСКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО.

Тільки протягом останнього року-півтора, без перебільшення, тонни паперу та кілометри відеозаписів були витрачені українськими журналістами, щоб довести читачам і глядачам: агрохолдинг «Мрія» – ніякий не успішний, як сам вихваляється, сільгоспвиробник, а звичайний прихисток для фінансових авантюристів, котрі тільки й думають, як обманути, залякати і зашантажувати простих селян, а натомість – набити грошима власні кишені.

Неабиякого розголосу набули публікації та телесюжети про рейдерські захоплення агрохолдингом підприємств та земель, про підробку підписів на договорах оренди паїв, побиття найманцями «Мрії» воїна АТО, про оборудки з викраденням чужої техніки, виведення мільйонних коштів та прав на розпорядження землею в офшорні кіпрські компанії та про величезні борги «успішного» агрохолдингу перед кредиторами. За останньою інформацією тільки державі «Мрія» винна зараз 23 мільйони гривень.

І от, з’явився ще один вагомий доказ міфічної «успішності». Але спочатку – невеличкий відступ для повного розуміння ситуації :у селі Васильківці Гусятинського району Тернопільщини розташована «штаб-квартира» ТОВ «Мрія Центр».  І саме ця фірма є центром і основою агрохолдингу «Мрія». Так от, 13-червня 2017-го року, Господарський суд Тернопільської області, розглянувши справу №921/184/16-г/10, ухвалив рішення і порушив процедуру  банкрутства ТОВ»Мрія Центр».

Як з’ясувалось, заборгувала «Мрія Центр»(а з нею – і агрохолдинг) багатьом…Тому суд визначив також термін – до 14-го липня 2017-го – на заявлення грошових вимог кредиторів до боржника. Свідомо, не зволікаючи, оприлюднюємо цю інформацію, аби кредитори не гаяли часу. Бо не є великим секретом, що, теж дуже «успішний», керівник агрохолдингу «Мрія» Саймон Чернявський  добре вміє ховати гроші навіть від дуже серйозних позичальників…

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Интервью Ксении Сoбчaк с Aлексеем Нaвaльным взoрвaлo сеть: “Чтo Вы несете, Ксения?”

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Рoсіянин змінив стaть зaрaди дружини-лесбіянки

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району

Leave a comment

Your email address will not be published.


*