Лідер найвідомішого гурту з Тернополя «СКАЙ» Олег Собчук про творчість і нове життя без крапок

Осінь 2016 року стала особливою для тернопільської групи «СКАЙ» і її шанувальників – ребрендинг, п’ятий альбом «Нове життя», вечірка «для своїх» з нагоди 15-го Дня Народження групи, міжнародний тур в підтримку нового альбому.

Не складно здогадатися, що нове життя фронтмена Олега Собчука розписане по годинах, але в перерві між зйомками журналісам онлайн-журналу «Рre-party» все ж вдалося трохи з ним поспілкуватися, передає ТЕРНОПІЛЬ СЬОГОДНІ.

– Олег, 15 років насцені – пристойний термін для групи і хороший приклад для тих, хто тільки починає свій творчий шлях. Розкажи, як починався СКАЙ?

– СКАЙ починався в Тернополі в 2001 році. Ми тоді ще не знали і не думали про те, що буде через 15 років, а просто грали хорошу і справжню музику і іноді світилися на крутих в ті часи фестивалях.

– Якщо говорити про перший і великий творчий успіх, коли він стався?

– Перший і великий трапився в 2005 році, коли на проект «Свіжа кров» на телеканалі М1 нас помітив Едуард Клим і запропонував контракт з «Lavina Music». З того моменту у нас з’явився продюсер і ми заграли по-дорослому.

– А якщо говорити про твій особистий успіх, які моменти були ключовими і значущими для тебе за 15 років творчого шляху?

– Напевно, кожен успіх СКАЙ я переживаю як свій особистий. Кожен новий альбом, новий кліп, ротація хіта на радіо, кожна премія і перемога в номінації, концерт, шоу, тур, гастролі, інтерв’ю – це і є той самий ключовий і значимий успіх і для СКАЙ, і для мене.

– СКАЙ випустив п’ять альбомів і в кожному відчувається якийсь експеримент і симбіоз протилежностей – наприклад, драйв і романтична лірика. Цікаво, який ти в житті по той бік рампи?

– В житті я також балансую на лінії між лірикою і роком – веселий, романтичний (запитайте у дружини), простий і прямолінійний, але іноді можу і посумувати, тому що я живий і емоційний. Експериментувати теж люблю, тому що це природно для людини творчої професії. А ще я дуже вимогливий, максималіст у всіх сенсах і люблю шліфувати все, що роблю до ідеального стану.

– Можна сказати, що в 2016 році відбулася повне перезавантаження групи СКАЙ. Ребрендинг і свіжий альбом «Нове життя» – яскраве тому підтвердження. Розкажи, що залишилося від колишнього СКАЙ?

– Ми дійсно почали нове життя, але зберегли філософію СКАЙ про життя і любові по-чоловічому.

– А що змінилося?

– Змінилася назва – тепер ми не С.К.А.Й., а СКАЙ. Ми прибрали зайві крапки, щоб слухачам було простіше знаходити нас в Інтернеті. Ми підійшли до тієї межі, коли вже можна приймати рішення про майбутнє самостійно і закінчили співпрацю з «Lavina Music». Попереджаючи можливі питання, скажу, що рішення було обопільним і без сварок, які можуть траплятися в шоу-бізнесі. А ще ми знайшли нове джерело енергії і готові ще 15 років грати рок і згортати гори. (Посміхається)

– І які плани на майбутнє?

– Прямо зараз ми стоїмо на позначці старт в «Нове життя», тому планів і експериментів в довгостроковій перспективі у нас багато, але розповідати не буду, інакше чим потім дивувати? А дивувати я люблю.

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району

Leave a comment

Your email address will not be published.


*