Колектив Бережанської міської ради взяв участь у змаганнях

Цьогоріч колектив Бережанської міської ради вперше взяв участь у спартакіаді працівників органів місцевого самоврядування. Змагання проходили на базі оздоровчого комплексу «Лісовий» у селі Скоморохи Бучацького району, про це пише сайт БЕРЕЖАНСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО з посиланням на Бережанську РДА.
Працівники органів місцевого самоврядування – тернопільської обласної, районних, міських рад, об’єднані територіальні громади – змагалися з міні-футболу, волейболу, спортивної естафети, дартсу, шахів, шашок та тенісу.
Команда Бережанської міської ради на чолі з міським головою Володимиром Музичкою повернулася додому з перемогами. Так, у грі в дартс срібну медаль отримала Оксана Максимчак (начальник служби у справах дітей, надання соціальної допомоги сім’ям з дітьми та молоді), бронзову – Сергій Малий (спеціаліст І категорії з питань цивільного захисту населення, взаємодії з правоохоронними органами та мобілізаційної роботи).
У грі в шашки срібну медаль отримала Оксана Максимчак (начальник служби у справах дітей, надання соціальної допомоги сім’ям з дітьми та молоді), бронзову – Петро Адамович (перший заступник міського голови).

Джерело:  БЕРЕЖАНСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО.

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району

Leave a comment

Your email address will not be published.


*