Ігор Василів: “Перевантажені фури ріжуть дороги, як масло”

Саме той випадок, коли можемо сказати: «Зійшлися два Майдани»… Бо черговим гостем студії коаліції «Агромайдан» став керівник тернопільського «Автомайдану» Ігор Василів. Він, з притаманними йому гумором і самоіронією, поставився до нашої інформації, що він – саме 13-тий(!) учасник студійних дискусій «Агромайдану». Одне слово – без забобонів чоловік…

Упродовж розмови, зокрема, йшлося про проблему перевантаження автомобільного транспорту, який щодня рухається дорогами Тернопільщини, і ці дороги(а вони – і без того «нещасні») руйнує.

Ігор Василів визнав, що це – серйозна проблема для області і розповів, як місцевий «Автомайдан» намагається протистояти «безпрєдєлу» на двох контрольних постах – Підволочиському, і у районі села Дружба.

Зрештою, з усіма подробицями, про дуель «Автомайдану» з недобросовісними перевізниками – ви дізнаєтесь, подивившись відеоінтерв’ю з Василівим.

А про позицію(вона таки є…) тернопільського «Автомайдану» та його очільника до проблем з обманом селян, використанням землі, і «автомайданутістю» громадських активістів –поведемо мову  вже у наступних публікаціях.

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району

Leave a comment

Your email address will not be published.


*