Гриценко розповів, хто очолить СБУ за його президентства

Генерал-майор Віктор Трепак очолить Службу безпеки України за умови, якщо Анатолій Гриценко виграє вибори Президента України.

Про це сам кандидат у президенти повідомив під час прес-конференції у Дніпрі.

«Представляю моїх кандидатів на ключові посади в межах конституційних повноважень президента. Вперше, бо такого не робив жоден з кандидатів на попередніх виборах. Представляю першим наступного голову Служби безпеки України», – сказав Гриценко.

Кандидат юридичних наук, генерал-майор Віктор Трепак, за словами кандидата у президенти, очолить СБУ після перемоги на виборах. Гриценко наголосив, що Трепак відповідає принципам «трьох П» – професійність, порядність, патріотизм.

«Поєднує міцну юридичну освіту, інтелект, наукові й викладацькі здобутки – і водночас досвід, практичної роботи за фахом і бойовий офіцерський досвід. Людину, яка знає Службу та її дійсне призначення, реформує і поставить СБУ в законні рамки – служіння народу і державі», – сказав Гриценко.

Він додав, що Трепак зупинить невластиве для СБУ силове втручання в економіку, «кришування» корупційних схем чи руйнацію чесного бізнесу. Гриценко нагадав про резонансні справи, з якими пов’язаний Віктор Трепак: справа судді Ігоря Зварича, генерала Олексія Пукача, «діамантових прокурорів» та «амбарна книга Партії регіонів».

«Чому я в цій команді? Бо моя особиста позиція співпадає із позицією Анатолія Гриценка. Зараз я бачу дві загрози для України: збереження олігархічної системи та посилення російського вектору розвитку. Усунути ці загрози може лише перемога демократичного проукраїнського кандидата», – підкреслив Трепак.

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району

Leave a comment

Your email address will not be published.


*