Голова облради Віктор Овчарук взяв участь у виїзному засіданні чергової колегії Тернопільської ОДА

Голова облради Віктор Овчарук взяв участь у виїзному засіданні чергової колегії Тернопільської ОДА під час якого обговорили питання освіти, медицини та розвитку інфраструктури об’єднаних громад. Виїзне засідання відбулось у Ланівцях.

Повідомляє сайт ЛАНОВЕЦЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНА БЮРО.

У порядку денному – три питання –«Стан підготовки навчальних закладів області до навчального року 2017/2018», «Використання коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам» та про стан профілактики, діагностики та лікування вірусних гепатитів В і С в області.

Як повідомили в ОДА: Про стан готовності освітніх закладів до нового навчального року доповіла начальник освіти та науки Тернопільської ОДА Ольга Хома. За її словами, у 2017/2018 навчальному році в області функціонуватимуть 769 загальноосвітніх навчальних закладів, у складі яких – 44 філії опорних шкіл. Цього року навчатиметься більше 107 тисяч дітей, а це на 1400 дітей більше, ніж торік. Водночас, як підкреслила Ольга Хома, у поточному навчальному році передбачене нововедення, зокрема, у частині того, що освітня субвенція залежатиме від кількості дітей у класі.

До слова, у зв’язку із реформою освіти, в області призупинено діяльність 10 шкіл І ступеня та однієї школи І-ІІ ступенів. Понижено у степенях 12 навчальних закладів. Що ж до аналізу результатів ЗНО окремо по кожному предмету, то в області для випускників шкіл найважчими виявилися хімія, фізика та математика, адже 19, 26 та 11% учнів відповідно не подолали мінімальний бар’єр з цих предметів. Тому керівникам відділів освіти та директорам шкіл доручили покращити якість знань з природничо-математичних предметів.

Володимир Харченко, начальник управління містобудування та архітектури облдержадміністрації ознайомив учасників колегії із станом реалізації проектів за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад.

Він нагадав, що у 2017 році для 36 ОТГ області виділено понад 115 млн. грн. субвенції на розвиток інфраструктури. На казначейські рахунки вже надійли субвенційні кошти в обсязі більше 64 млн. грн., у тому числі, понад 21 мільйон гривень загального фонду державного бюджету та близько 43 мільйони гривень спеціального фонду державного бюджету.

Також, як зазначив Володимир Харченко, станом на 28 серпня поточного року комісія при Мінрегіоні розглянула 73 проектні заявки від 19 ОТГ області. За результатами розгляду, погоджено можливість реалізації 62 проектів вартістю 62 млн. грн.

Що ж стосується виконання завдань та заходів обласної програми профілактики, діагностики та лікування вірусних гепатитів В і С на 2012-2016, то, як наголосив начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Володимир Богайчук, в області сформовано групи, які можуть бути віднесені до груп ризику, а також перелік груп для обстеження на вірусні гепатити. Створено й комп’ютерний банк даних щодо хворих, які страждають на хронічні вірусні гепатити із забезпеченням функціонування інформаційної системи (в розрізі районів та м. Тернопіль). Щомісяця банк даних доповнюється та корегується. Всього в області станом на 1 січня 2017 року під диспансерним спостереженням перебувають 747 хворих на вірусні гепатити В і С.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

Brazzers Гoтoвит Пoрнoпaрoдию Нa “Игру Престoлoв”

Девушкa испoльзoвaлa Instagram, чтoбы пoкaзaть свoю неверoятную трaнсфoрмaцию

Знaменитые женщины с пышнoй и нaтурaльнoй грудью

Зaняв пoст президентa, Эммaнуэль Мaкрoн уже пoтрaтил 10 000 дoллaрoв нa мaкияж

Геoпoлитическaя реверсия: “нoвые 80-е”

Пoчему мужчины не хoтят вcтречaтьcя c пoлными женщинaми

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району

Leave a comment

Your email address will not be published.


*