Діти бійців АТО з Тернопільщини вирушають на відпочинок у Литву

На відпочинок у Литву сьогодні, 17 серпня вирушають 20 дітей військовослужбовців АТО з Тернопільщини. Школярі відпочиватимуть за кордоном впродовж десяти днів (з 18 – по 28 серпня). Їх супроводжуватимуть медики й педагоги.

Дітей з Тернопільщини гостинно прийматиме Тауразький повіт, де вони побувають у містах Юрбаркас, Шилале, Пагетяй та Клайпеда. Планується насичена програма перебування: відвідини заповідників, дельфінарію, аквапарку та музеїв, поїздка на кораблі. А також цікаві й пізнавальні едукаційні заняття.

«Проживання, харчування, відпочинок, екскурсії для дітей повністю забезпечує приймаюча сторона — Литва. Транспортні послуги за маршрутом Тернопіль-Таураге-Тернопіль забезпечує управління міжнародного співробітництва та фандрайзингу Тернопільської ОДА. До слова, такі гуманітарні проекти вказане управління супроводжує і реалізує впродовж двох останніх років», — повідомляє заступник начальника управління міжнародного співробітництва та фандрайзингу Тернопільської ОДА Наталя Зарицька.

Урочисте відправлення дітей відбудеться 17 серпня о 18.00 біля Національного банку України в Тернопільській області, що поблизу Тернопільської обласної державної адміністрації  (вул. Грушевського, 8).

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району

Leave a comment

Your email address will not be published.


*