Державний реєстратор бере участь у рейдерстві

Кримінальний скандал, пов’язаний з відвертим обманом селян-власників земельних паїв, стрімко набирає обертів на Тернопільщині. У Гусятинському, Борщівському, Монастириському  та Бучацькому районах  агрохолдинг «Мрія», зрозуміши, що  силові методи (а вони застосовувались неодноразово) не  «проходять», вирішив діяти, вишукуючи юридичні шпарини і недобросовісних  правників –зокрема державного реєстратора з Монастириська.

Повідомляє сайт  МОНАСТИРИСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО.

Про зухвалу «держреєстраторську» схему – розповімо за кілька абзаців, а зараз коротко нагадаємо суть конфлікту, який тягнеться вже другий рік поспіль…

Власники паїв із вищезазначених районів області ще у 2010-ому  уклали договори про оренду їхніх земельних ділянок з колишнім керівництвом «Мрії». Претензій з обох сторін не виникало, і співпраця була взаємовигідною. Але, коли керувати агрохолдингом прислали російсько-донецького ставленика – «гастролера» Саймона Чернявського – ситуація докорінно змінилась.

Люди  обурювались безгосподарністю «нового» агрохолдингу, і були незадоволені оплатою за їх земельні паї. Відтак – коли у 2015-ому – терміни угод завершились, селяни не стали їх продовжувати, а уклали договори з іншими сільгосппідприємствами. Серед них – і «Борщівська аграрна компанія».

А «Мрія» – за будь-яку ціну – вирішила повернути собі втрачену людську землю. Наймали тітушок, погрожували непокірним зброєю, силою захоплювали поля і намагались тракторами знищити  все, переоравши  на користь власних посівів. Але таке  рейдерство не пройшло – люди встали «живою стіною» і  почали викликати поліцію та прокуратуру.

Тоді – спочатку агрохолдинг увів в оману комісію Міністерства юстиції, надавши на її розгляд підроблені листи від селян, у яких вони нібито просять про продовження співпраці з «Мрією». Насправді ж, ці «листи» – звичайнісінька фальшивка. І зараз люди, найнявши адвокатів, аргументовано це Мін’юсту доводять…

А «Мрія», тим часом, взялась до іншої оборудки – «домовилась» з державним реєстратором у районному центрі Монастириськ. І ця чиновниця (ми покажемо її на відео), користуючись службовим становищем і порушуючи Закон, безсовісно ставить всілякі перепони, аби не реєструвати договори оренди, які хочуть укласти самі селяни, а натомість, «тишком-нишком» реєструє  зфальшовані  угоди, вигідні агрохолдингу. Угоди, які перетворюють мешканців сіл на безправних рабів…

Розшифруємо цю махінацію. Порядок державної реєстрації речових прав на нерухоме майно (пункт 9) чітко вимагає, що разом із заявою власника паю обо’язково подається і оригінал договору оренди землі. Обурені селяни, які прийшли до «контори» реєстратора, не стримуючи негативних емоцій, запитували – «яке ви мали право прийняти до розляду і реєструвати фальшиві  заяви, яких ми не писали і, такі ж підроблені договори, яких ми з агрохолдингом «Мрія» – не підписували…

А державний реєстратор, упіймана «на гарячому», безсоромно «відстрілювалась» тим, що, мовляв, не повинна(!) перевіряти правдивість документів, а, якщо комусь щось та й не подобається, то – йдіть до суду. Селяни та їхні представники просто в очі заявили «реєстратору-фальсифікатору»: те, що ви виробляєте  – «чітка і послідовна реалізація рейдерської схеми…» Зрештою, на відео все чітко зафіксовано.

Обдурені селяни здаватись не збираються. Мають намір, і вже роблять це, відстоювати свою правду у суді, де сподіваються скасувати і зфальсифіковані «держреєстрації» на користь агрохолдинга «Мрія», і рішення комісії Мін’юсту.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Интервью Ксении Сoбчaк с Aлексеем Нaвaльным взoрвaлo сеть: “Чтo Вы несете, Ксения?”

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Рoсіянин змінив стaть зaрaди дружини-лесбіянки

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району

Leave a comment

Your email address will not be published.


*