Де у Бучачі шукати пам’ятник Героїв Небесної Сотні та Героїв АТО?

Відповідь на це питання проста: “На папері, в думках, але не у реальності”. Адже від кінця лютого цього року, він так і не набув свого фізичного втілення. А все через те, що “кабінетним босам” не вдалося все “порішати” між собою.

Повідомляє сайт БУЧАЦЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО з посиланням на buchachinfoport.

Перша зустріч обмеженого кола громадськості щодо місця встановлення пам’ятника Героїв Небесної Сотні та Героїв АТО відбулася ще далекого 7 лютого в райдержадміністрації. Над ескізами працювали талановиті художники: В. Качуровський, В. Кісельов, Т. Паляниця, В. Поморський та В. Слободян. Але та зустріч нічого конкретно не визначила: ні ескізу не затвердили, ні конкретного місцерозташування не вибрали. До речі, тоді запропонували такі локації: 1) алея на вулиці Лесі Українки; 2) біля адмінбудівлі (навпроти “Ощадбанку”); 3) біля спиртзаводу (навпроти аптеки); 4) біля пам’ятника С. Бандері і 5) у міському парку (навпроти Володимирської церкви на південному масиві).

Наступного разу зустрілися через десять днів – 17 лютого. Митці прийшли підготовленіші – з’явилися макети та цікаві задуми щодо розташування пам’ятника. Але цього разу представники вирішили все віддати у руки людей, мовляв, нехай самі вибирають, і справа потихеньку затихла. От і виходить, що у лютому, нам ну вже д-у-ж-е він був потрібен, а згодом – все пустили  на самовплив.

А все це через жадність бучацьких чиновників: міського голови Мосціпана, голови районної ради Фреяка, голови адміністрації Бебиха. Вони хотіли все зробити з мінімальними затратами, а коли художники в один голос довели, що це має бути меморіал, де б проходили екскурсії, уроки, читалися вірші, районні можновладці просто вмили руки, зіпхавши все на громадскість, мовляв, вони винні, бо не визначилися з місцем, хоча громадскість у переважній більшості сказала, що хоче навпроти “Ощадбанку”. Але ” керівники” міста і району розуміли, що меморіал обійдеться орієнтовно в 500 тис. – 1 млн. грн. і тому дали задню.

Для порівняння – на ремонт фонтану і благоустрій біля нього, міська рада “вбухала” майже 500 тис. грн.

Так і лежать ескізи з макетами у фойє райдержадіміністрації і нікому до них немає ніякого діла, особливо владним керівникам. А могли б підключитися і районна рада, та й деякі заслужені, врешті-решт щось корисне зробити для міста не заради власно вигоди, а й просто так. 

Цікаво, що буде далі, знову все вирішуватимуть таємно чітко визначеним колом вибраних? А що було, якби справа тоді не набула розголосу?

 ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінкa зaстряглa у вікні, кoли викидaлa свoї фекaлії під чaс пoбaчення

Дивні сексуaльні прaктики – збoчення чи прирoдa?

Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь

Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец

Стрілянинa в Лaс-Вегaсі: Стівен Пaддoк встaнoвив кaмери у гoтелі (ВІДЕO)

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району

Leave a comment

Your email address will not be published.


*